Güncel Haberler

Asvel, McGee’nin Son Saniye Üçlüğüyle Yıkıldı!

Fransa Betclic ELITE Pro A 27. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne konuk olduğu Strasbourg karşısında çok zorlandı ve McGee’nin son saniye üçlüğüyle beraber 82-80 kaybederek soğuk bir duş aldı!

Bu sonuçla ev sahibi ekip derecesini 13-14 yaparak 9. sırada yer alırken, Asvel ise yola 19-8 ile 3. sırada devam etti.

Ev sahibi ekipte Leopold Cavaliere 20 sayı, 6 ribaund, 2 asist ile en skorer isim olurken, Boris Dallo 18 sayı, 4 ribaund, 5 aist, Tyrus McGee 13 sayı ve Phil Booth 10 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Misafir takımda ise DeShaun Thomas 17 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Youssoupha Fall 13 sayı, 12 ribaund, David Lighty 12 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Edwin Jackson 11 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Asvel, Zalgiris’e Patladı!

Turkish Airlines Euroleague 19. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne konuk ettiği Zalgiris Kaunas‘a patladı adeta …