Güncel Haberler

RESMİ: Golden State, Kerr’ün Kontratını Uzattı

NBA Batı konferansı ekiplerinden Golden State Warriors yaptığı açıklamayla Steve Kerr, ile çok yıllı bir sözleşme imzaladı. Kulüp politikası gereği sözleşmenin detayları paylaşılmadı.

Daha önce ESPN, Kerr’in 35 milyon dolar değerinde iki yıllık bir sözleşme imzaladığını ve bunun da kendisini NBA tarihinin en çok kazanan koçu yapacağını duyurmuştu.

Kerr 2014 yılından bu yana Golden State Warriors’ın başındaydı. Tecrübeli koç, Kaliforniya ekibiyle dört şampiyonluk (2015, 2017, 2018 ve 2022) kazanmayı başardı ve 2016’da Yılın Koçu seçildi. Ayrıca, NBA 75. Yıldönümü Ekibi’nin bir parçası olarak “NBA Tarihinin En Büyük 15 Antrenörü “nden biri seçildi.

Oyunculuk kariyeri de oldukça parlak olan Kerr, beş kez NBA şampiyonluğu (1996, 1997, 1998, 1999 ve 2003) ve bir kez de Üç Sayı Yarışması (1997) kazandı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Indiana, Lakers’ı Farka Boğdu!

NBA Doğu Konferansı’nın dişli ekiplerinden Indiana Pacers, konuk ettiği Batı’nın play-off kovalayan önemli ekiplerinden Los …