Güncel Haberler

Olympiakos, Peristeri’yi Farklı Geçerek Yarı Final Biletini Kaptı

Girit’de düzenlenen Yunanistan Kupası sekizli final organizasyonunda Olympiakos, çeyrek final karşılaşmasında Peristeri‘yi 87-68’lik skorla geçerek yarı final biletinim kaptı.

Kırmızılar, yarı finalde Promitheas ile karşıaşacaklar.

Çeyrek sonuçları:

1.çeyrek: 21-16
2.çeyrek: 19-16
3.çeyrek: 22-15
4.çeyrek: 25-21

Olympiakos’da Giannoulis Larentzakis 15 sayı, 4 asist, Kostas Papanikolaou 15 sayı, 4 ribaund, Moses Wright 14 sayı, 8 ribaund ve Naz Mitrou-Long 12 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Peristeri cephesinde ise Joe Ragland 14 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Jermaine Love 10 sayı, 2 ribaund, 4 asist ve Kenny Williams 10 sayı, 2 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Lavrio Karşısında Terlemedi

Yunanistan Ligi 20. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk ettiği Lavrio karşısında fazla terlemeden 84-63’lük skorla farklı …