Güncel Haberler

Alba, Gottingen’i Güle Oynaya Geçti

Almanya easyCredit BBL 21. hafta mücadelesinde Alba Berlin konuk ettiği Gottingen‘i 108-85’lik skorla güle oynaya geçti.

Bu sonuçla Alba derecesini 13-5 yaptı ve 3. sırada yer aldı. Gottingen ise 6-13 ile 13. sırada konumlandı.

Ev sahibi ekipte Matteo Spagnolo 16 sayı, 2 ribaund, 6 asist, Gabriele Procida 16 sayı, 2 ribaund, Malte Delow 13 sayı, 2 asist, Sterling Brown 10 sayı, 3 ribaund, Jonas Mattisseck 10 sayı, 2 ribaund, Kresimir Nikic 10 sayı, 7 ribaund ve Johannes Thiemann 10 sayı, 6 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Misafir takımda ise Bodie Hume 17 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile en skorer isim olurken, Umoja Gibson 15 sayı, 3 ribaund, 9 asist, Karlis Silins 15 sayı, 2 ribaund ve Fedor Zugic 12 sayı, 2 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Alba Engelini Canaan Şov ile Geçti

Turkish Airlines Euroleague 24. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk ettiği Alba Berlin‘i Canaan liderliğinde 101-87’lik skorla …