Güncel Haberler

Koç Aktaş, Manisa Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği Manisa BBSK‘yi 82-68’lik skorla rahat bir şekilde geçti.

Denizli ekibinin başarılı koçu Zafer Aktaş karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu:

Çok ihtiyacımız olan bir galibiyetti. Rakip dee çok formdaydı, ama iyi başladık ve o özgüvenle maçın sonunu getirebildik. Rotasyonumuz çok dar. Mümkün olduğunca oyuncuları dinlendirmeye çalışıyoruz ama çok da mümkün değil. Ben özellikle bu maçı hazırlığında çok ciddi katkıları olan yardımcılarım Erhan Hoca, Sergen Hoca ve Musa Hoca’ya teşekkür ederim. Rakip takımı çok iyi tanıyorlardı. Çok iyi analiz yaptılar, ellerine sağlık. Araya galibiyetle girmek bizim için çok güzel.

beIN Sports

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Demir, Tofaş Galibiyeti Sonrası Konuştu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Manisa BBSK konuk ettiği Tofaş’ı son nefeste …