Güncel Haberler

Alba, Yüksek Hücum Performansı Sayesinde Ulm Engeline Takılmadı

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde Alba Berlin konuk ettiği Ratiopharm Ulm‘u etkili hücum performansı eşliğinde 98-88’lik skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla Alba derecesini 11-5 yaparken 3. sırada yer aldı. lm ise 13-6 ile 5. sırada konumlandı.

Ev sahibi ekipte Sterling Brown 19 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile öne çıkarken, Tim Schneider 14 sayı, 4 ribaund, Yani Wetzell 14 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Martin Hermannsson 13 sayı, 9 asist ve Matt Thomas 13 sayı, 5 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Misafir takımda ise LJ Figueroa 20 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile en skorer isim olurken, Karim Jallow 16 sayı, Thomas Klepeisz 15 sayı, 3 ribaund, 9 asist ve Georginho De Paula 10 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Alba Engelini Canaan Şov ile Geçti

Turkish Airlines Euroleague 24. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk ettiği Alba Berlin‘i Canaan liderliğinde 101-87’lik skorla …