Güncel Haberler

Fransa All-Star’da Dünya Karması, Fransa Karması’nı Yendi (James MVP seçildi)

Paris’in ev sahipliğinde düzenlenen 2023 Fransa All-Star maçında Dünya Karması, Fransa Karması’nı 154-149’luk skorla yenmeyi başardı.

Dünya Karması’nda Mike James 34 sayı, 3 ribaund ile öne çıkarken Isiaha Mike 21 sayı, 3 ribaund, Desi Rodriguez 17, Frank Mason ve Alpha Diallo 13, Shevon Thompson ile Aleksej Nikolic de 12 sayıyla galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Fransa Karması’nda ise Nadir Hifi 44 sayı, 6 ribaund ile en skorer isim olurken, Elie Okobo 35 sayı, 9 ribaund, Zaccharie Risacher ve Yannis Morin 14’er, Joffrey Lauvergne de 12 sayıyla maçı tamamladı.

All-Star organizasyonda AS Monaco‘nun süper yıldızı Mike James, MVP ödülünün sahibi oldu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Asvel, Başkentten Yenilgiyle Dönüyor

Fransa Betclic ELITE Pro A 15. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne konuk olduğu Paris Basketball‘a …