Güncel Haberler

Bayern, Tubingen Deplasmanında Rahat Kazandı

Almanya easyCredit BBL 13. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk olduğu zayıf rakibi Tubingen Tigers karşısında zorlanmadan 74-96’lık skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Bayern derecesini 8-3 yaparak 3. sırada yer alırken, Tubingen ise 4-9 ile 15. sırada konumlandı.

Misafir takımda Sylvain Francisco 20 sayı (4-4 üçlük) ile öne çıkarken, Devin Booker 14 sayı, 4 ribaund, 2 asist, Vladimir Lucic 13 sayı, 4 ribaund, 4 asist, Elias Harris 11 sayı, 6 ribaund ve Andreas Obst 10 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Ev sahibi ekipte ise Mateo Seric 12 sayı, 4 ribaund, 2 asist, Georgios Kalaitzakis 11 sayı, 5 ribaund, 2 asist ve Jimmy Boeheim 10 sayı, 4 ribaund ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bologna, Son Nefeste Bayern Engelini Geçti

Turkish Airlines Euroleague 18. hafta mücadelesinde Virtus Bologna konuk ettiği FC Bayern Munich‘i son nefeste …