Güncel Haberler

Alba, Crailsheim Engelini Rahat Geçti

Almanya easyCredit BBL 2. hafta mücadelesinde Alba Berlin konuk ettiği Crailsheim Merlins‘i 110-75’lik skorla geçmeyi bildi.

Alba’da Johannes Thiemann 16 sayı, 2 ribaund, 2 asist, Matt Thomas 16 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Sterling Brown 15 sayı, 5 ribaund, 5 asist, Louis Olinde 14 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Tim Schneider 14 sayı, 2 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Merlins cephesinde ise James Murray Boyles 19 sayı, 5 ribaund ile en skorer isim olurken, Prince Oduro 13 sayı, 6 ribaund ve Elias Baggette 12 sayı, 4 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Hazırlık Maçı: Bologna, Alba Engelini Rahat Geçti

Hazırlık Maçları kapsamında Munich’in ev sahipliğinde düzenlenen Magenta Sport Cup üçüncülük maçında Virtus Bologna rakibi …