Güncel Haberler

Valencia, Tenerife Deplasmanından Galibiyet Çıkarmayı Başardı

İspanya Liga Endesa 2. hafta mücadelesinde Valencia konuk olduğu Tenerife‘yi etkili bir hücum performansı eşliğinde 86-94’lük skorla geçmeyi başardı.

Bu sonuçla Yarasalar 2. maçlarında ilk galibiyetlerini alırken, Tenerife ise yine galibiyetle tanışamadı.

Valencia’da Brandon Davies 15 sayı, 3 ribaund ile öne çıkarken, Jared Harper 12 sayı, 3 ribaund, Josep Puerto 12 sayı, 2 asist ve Chris Jones 10 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Ev sahibi ekipte ise Giorgi Shermadini 19 sayı, 6 ribaund, 3 asist ile maçın en skorer ismi olurken, Jaime Fernandez 16 sayı, 3 ribaund, 5 asist, Aaron Doornekamp 12 sayı, 2 ribaund ve Elgin Cook 11 sayı, 4 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Real Madrid, Murcia Engelini Rahat Geçti

İspanya Liga Endesa 5. hafta mücadelesinde Real Madrid konuk ettiği UCAM Murcia‘yı 106-92 gibi net …