Güncel Haberler

RESMİ: Beşiktaş’ın Rakiplerinden Cedevita, Stewart ile İmzaladı

BKT EuroCup‘daki temsilcilerimizden Beşiktaş ile aynı grupta yer alan Cedevita Olimpija kadrosunu Amerikalı bir kanat oyuncusu ile güçlendirdi.

Adriyatik Ligi ekibi geçen sezon önce G-League’de sonra Dominik Cumhuriyeti Ligi’nde izlediğimiz D.J. Stewart ile anlaştığını duyurdu.

1.98 metre boyunda olan 24 yaşındaki kanat oyuncusu, G-League’de 42 mçta ortalama 36.4 dakika süre alırken 20.9 sayı, yüzde 34.0 üçlük, 4.3 ribaund, 3.3 asist ve Dominik Ligi’nde ise 5 maçta ortalama 21.8 dakika sahada kalırken 9.8 sayı, yüzde 21.7 üçlük, 2.6 ribaund, 1.4 asist ile katkı vermişti.

Kariyer yolculuğu:

  • 2021–2022 Sioux Falls Skyforce
  • 2022 Austin Spurs
  • 2022–2023 Sioux Falls Skyforce
  • 2023 Marineros de Puerto Plata

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Ulm, Mathias’ı Transfer Etti

BKT EuroCup‘daki temsilcilerimizden Türk Telekom ile aynı grupta yer alacak olan Ratiopharm Ulm kadrosunu Amerikalı …