Güncel Haberler

Türk Telekom GM’i Külçebaş: “Hedefimiz EuroLeague’e Kalmak.”

7DAYS EuroCup’ta temsilcimiz Türk Telekom başarılı gidişatının ardından çeyrek finalde Ulm’ü eledi ve yarı finale yükseldi. Başkent ekibi yarı finalde Prometey karşısında final için sahaya çıkacakken genel menajer Önder Külçebaş açıklamalarda bulundu.

İlk günden koçla oturduğumuzda bir hayalimiz vardı. Tabi ilk günden bunu paylaşmak komik kaçardı ama şu anda o hayalleri yaşıyoruz. Bu şekilde bunun tadını çıkarmak çok keyifli. Bu ekiple birlike bunu yaşamak ekstra anlamlı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sporcu arkadaşlarımızla gurur duyuyorum. Çok iyi bir kimya yakaladık. Bunun için çok çalıştık ve çok çabaladık. Tabi daha başarılmış bir şey yok. Hedefimiz EuroLeague’e kalmak. Bunu başarmadan rahat etmeyeceğiz. Bu saatten sonra tek maç usulüyken rakibin önemi yok. Bizim kendi performansımız, o günkü hazırlığımız önemli. Hepsinin karşılığını alacağımız bir gün olacak. Rakiple çok ilgilenmiyoruz. Bütün olayın bizde olduğunu düşünüyorum. İnşallah final biletini alacağız orada.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Granca, Kanat Rotasyonuna Gegic’i Ekledi

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan son şampiyon Gran Canaria kanat …