Güncel Haberler

Olympiakos, AEK Deplasmanında Namağlup Ünvanını Korudu

Yunanistan Ligi 22. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu AEK‘yı 78-85’lik skorla geçerek liderlik koltuğundaki yerini ve namağlup ünvanını korudu.

Bu sonuçla Kırmızılar 22. maçta da namağlup ünvanlarını korudular ve zirvede yalnız başlarına takılmaya devam ettiker. AEK ise 12-10 ile 6. sırada yer aldı.

Misafir takımda Sasha Vezenkov 20 sayı, 7 ribaund ile yıldızlaşırken, Moustapha Fall 12 sayı, 3 ribaund, 4 asist ve Shaq McKissic 12 sayı, 2 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. Kostas Sloukas da 8 sayı, 2 ribaund, 6 asist ile katkı verdi.

Ev sahibi ekipte ise Akil Mitchell 14 sayı, 7 ribaund, 7 asist, Brynton Lemar 17 sayı, Isaiah Miles 11 sayı, 5 ribaund, 3 asist ve Vladimir Jankovic 8 sayı, 5 ribaund, 3 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Son Çeyrekte Gaza Basıp Belgrad’da Kazanarak Play-Off’u Garantiledi

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu Kızıl Yıldız karşısında zorlansa da son …