Güncel Haberler

Lakers’a Lebron’dan Kötü Haber Geldi!

NBA‘de takas dönemini hareketli geçiren ve yaptığı hamlelerin ardından bir seri yakalayarak play-in hatta play-off yolunda çıkışa geçen Los Angeles Lakers bir sakatlık haberiyle sarsıldı!

The Athletic’de yer alan habere göre Mavs maçında sağ ayağından sakatlık geçiren Lebron James 2-3 hafta sahalardan uzak kalmak zorunda olacak.

Bir çok farklı kaynak sakatlığın oldukça ciddi olduğunu, normal şartlarda Lebron’a sezonu kapattırabileceğini ve ucuz atlattığını dile getirdi. Her ne kadar kritik bir dönemde maçlar kaçıracak olsa da Lakers cepesi birkaç hafta sonra süper yldızına kavuşabilecek olmanın haberiyle rahat bir nefes almış durumda.

Normal sezonun son 21 maçına girilirken playoff şansını devam ettiren Lakers, 38 yaşındaki yıldız oyuncunun sakatlığıyla ciddi bir yara aldı. Takasın son gününde yenilenen Lakers kadrosu, son 5 maçının 4’ünü kazanmıştı. Şimdi bu zorlu dönemde Davis ve Russell önderliğinde nasıl bir reaksiyon gösterecekleri merak konusu.

LeBron James ise bu sezon şimdiye kadar 29.5 sayı, 8.4 ribaund, 6.5 asist ortalamalarıyla mücadele ediyordu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Phoenix, Ettiği Lakers’ı Lebron’a Rağmen Yenmeyi Başardı

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns konuk ettiği Los Angeles Lakers‘ı Lebron’a rağmen 113-123’lük skorla …