Güncel Haberler

RESMİ: Panathinaikos, Koç Radonjic ile Yolların Ayrıldığını Duyurdu

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Panathinaikos, beklentilerin altında geçen sezonun faturasını koç Dejan Radonjic‘e kesti.

Son olarak Yunanistan Kupası yarı finalinde ezeli rakipleri Olympiakos’a farklı kaybederek elenmeleri bardağı taşıran son damla olmuştu ve Karadağlı koç ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını duyurdular. Normal şartlarda taraflar arasındaki kontrat 2024 yazında sona erecekti.

53 yaşındaki Radonjic, koçluk kariyerine ülkesinde Buducnost’da başladıktan sonra sırasıyla Kızıl Yıldız, FC Bayern Munich, tekrar Kızıl yıldız ve son olarak Panathinaikos takımlarını çalıştırmıştı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Baskonia’dan Sonra Barça da Lakovic ile İlgileniyor

Turkish Airlines Euroleague‘de yer alan İspanyol ekiplerinden ikisi koç arayışı içerisinde. İspanya’da çeşitli kaynakların doğruladığı …