Güncel Haberler

Kızıl Yıldız, Borac’ı Farklı Geçip Yarı Final Biletini Kaptı

Nis’in ev sahipliğinde düzenlenen Sırbistan Koraç Kupası çeyrek final maçında Kızıl Yıldız, kendi sikletinde olmayan rakibi Borac’ı 89-64’lük skorla beklendiği gibi çok rahat bir şekilde geçerek adını yarı finale yazdırdı.

Koç Ivanovic’in öğrencileri yarı finalde ezeli rakipleri Partizan ile karşılaşacaklar.

Kızıl Yıldız’da Luka Vildoza 18 sayı, 2 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Nemanja Nedovic 13 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Filip Petrusev 11 sayı, 4 ribaund, Facundo Campazzo 10 sayı, 6 asist ve Ognjen Dobric 10 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Borac cephesinde ise Djordje Gagic 14 sayı, 9 ribaund, 5 asist, Marko Radonjic 14 sayı, Hunter Hale 13 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Diante Baldwin 11 sayı, 6 ribaund, 3 asist ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Panathinaikos, Zorlu Belgrad Deplasmanında Farklı Kazandı

Turkish Airlines Euroleague 30. hafta mücadelesinde Panathinaikos, Belgrad’da konuk olduğu Kızıl Yıldız‘ı 76-89 gibi farklı …