Güncel Haberler

Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’nun Ertelenen Maçlarının Yeni Tarihleri Açıklandı

Her iki temsilcimizin de geçen hafta İstanbul’da oynaması gereken Turkish Airlines Euroleague maçları, ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle ertelenmişti.

Euroleague yönetiminden açıklamayla temsilcilerimizin maçlarının yenmi tarihleri duyuruldu. Buna göre Anadolu Efes ile Real Madrid arasındaki karşılaşma 14 Mart Salı günü saat 20:30’da ve diğer temsilcimiz Fenerbahçe Beko ile Olimpia Milano arasındaki karşılaşma ise 21 Mart Salı günü saat 20:15’de oynanacak.

Fenerbahçe, 14-9’luk derecesiyle 5. sırada yer alırken Efes ise 11-12 ile 11. sırada kendisine yer buldu ve play-off yarışından 2 galibiyet geride kalmış durumda.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Zalgiris’e Evinde Yan Bakılmıyor!

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas konuk ettiği Panathinaikos‘u 80-68 gibi farklı bir …