Güncel Haberler

Koç Can, Petkim Galibiyetinin Ardından Konuştu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 15. hafta mücadelesinde Türk Telekom konuk olduğu Aliağa Petkim Spor’u 70-89’luk skorla yenmeyi bilmişti.

Karşılaşmanın ardından koç Erdem Can açıklamalarda bulundu:

Rakibimiz 40 dakika boyunca zone savunma yaptı. Başlangıçta takımımız buna adapte olmakta zorlandı, yeterince agresif olamadık ve bu da top kayıplarına sebep oldu. Ancak ondan sonra ritmimizi bulduk, devre arasında bir takım detayları konuştuk. İkinci yarıya doğru oyun planıyla çıktı. Oyuncularımız da reaksiyon verdi. İlk devreyi böyle bitirmek bizim için gurur verici. Şu anda 12 galibiyet – 3 mağlubiyet ile ikinci sırayı garantilemiş durumdayız. Hedefimiz her gün daha iyiye gitmek.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Jasikevicius ve Sertaç, Manisa Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 23. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko konuk ettiği Manisa BBSK‘yı 98-82’lik skorla güle oynaya geçti. …