Güncel Haberler

Koç Ernak, Oostende Galibiyetini Değerlendirdi

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 2. maçında temsilcimiz Bahçeşehir Koleji konuk olduğu Oostende’yi 64-77 ile geçerek seriyi eşitlemiş ve karar maçı için İstanbul’a taşımıştı.

Karşılaşma ardından koç Erhan Ernak açıklamalarda bulundu:

Bildiğiniz üzere evimizde ilk maçı kaybetmiştik, bu nedenle bugün kazanmaktan başka seçeneğimiz yoktu. Bence ilk maçtan gerekli dersleri çıkardık ve bugün oyun planımızı doğru şekilde uygulamayı başardık. Kazandığımız için çok mutluyum, eğer evimizde oynayacağımız 3. maçı da kazanırsak Son 16’ya kalacağız. Bunu başarmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Hazırlık Maçı: Bahçeşehir, Oturu’ya Rağmen Merkezefendi Engeline Takılmadı

Hazırlık Maçları kapsamında Petkim’in ev sahipliği yaptığı Ege Cup turnuvasında Bahçeşehir Koleji, Oturu’nun etkili performansına …