Güncel Haberler

Bayern’den Baskonia’ya Geçit Yok!

Turkish Airlines Euroleague 18. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği Cazoo Baskonia‘yı 92-79 gibi farklı bir skorla geçmeyi başardı.

Bu sonuçla Bayern derecesini 7-11 yaptı ve 14. sırada yer aldı. Baskonia ise 11-7 ile 5. sırayı temsilcimiz Fenerbahçe ile paylaşmaya başladı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bayern’de Cassius Winston 16 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile öne çıkarjen, Augustine Rubit 13 sayı, 3 ribaund, Nick Weiler-Babb 12 sayı, 5 ribaund, Othello Hunter 11 sayı, 6 ribaund, Niels Giffey 11 sayı, 3 ribaund ve Corey Walden 11 sayı, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Baskonia cephesinde ise Markus Howard 21 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile maçın en skorer ismi olurken, Darius Thompson 13 sayı, 4 ribaund, 3 asit, 3 top çalma, Matt Costello 10 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Rokas Giedraitis 10 sayı, 5 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Final Serisine Farklı Galibiyetle Başladı

Almanya easyCredit BBL final serisi ilk maçında FC Bayern Munich konuk ettiği Alba Berlin‘i 79-67’lik …