Güncel Haberler

Howard ve Michineau Liderliğindeki Napoli, Milano’yu Uzatma Sonunda Devirdi!

İtalya Lega Basket Serie A 14. hafta mücadelesinde Napoli, konuk ettiği güçlü rakibi Olimpia Milano‘yu Howard liderliğinde uzatma sonunda 87-81’lik skorla devirmeyi başardı.

Bu sonuçla Napoli derecesini 5-9 yaparken 14. sırada yer aldı. Milano ise 11-3’lük derecesiyle liderlik koltuğunu Bologna ile paylaşmaya başladı.

Ev sahibi ekipte David Michineau 21 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile öne çıkarken, Jordan Howard 22 sayı, 4 asist, Lorenzo Uglietti 14 sayı, 7 ribaund ve JaCorey Williams 12 sayı, 7 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Milano cephesinde ise Brandon Davies 28 sayı, 6 ribaund ile maçın en skorer ismi olurken, Timothe Luwawu-Cabarrot 13 sayı, 2 ribaund, 2 asist, Stefano Tonut 10 sayı, 4 ribaund ve Nicolo Melli 9 sayı, 10 ribaund, 2 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Valencia, İkinci Yarıda Vites Arttırıp Milano Engelini Geçti

Turkish Airlines Euroleague 22. hafta mücadelesinde Valencia konuk ettiği Olimpia Milano karşısında soyunma odasına 32-41 …