Güncel Haberler

Koç Demir, Büyükçekmece Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 13. hafta mücadelesinde Manisa BBSK, konuk olduğu Onvo Büyükçekmece’yi 69-78’lik skorla yenmeyi başarmıştı.

Karşılaşmanın ardından Manisa koçu Hakan Demir açıklamalarda bulundu:

Bizim için çok önemli bir galibiyet, büyük bir galibiyet. Büyükçekmece de çok formda bir takım, burada yenmediği takım kalmadı. En formda hallerinde burada Büyükçekmece’yi yenebilmek bizim ligdeki mücadelemizi gösterdi. O mücadeleyi veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Takımımı tebrik ediyorum. Zaman zaman kırılabilecek yerlerde bir arada kalarak maçın kırılmasına engel oldular. Rakip özgüvenle oynadı, bizim özgüvenimiz onlara göre biraz daha düşüktü. Ama birarada kalmayı becerdik. Bizim takım olmamız ve sezonun geri kalanı için çok önemli bir galibiyet.

İyi oynayıp, geriye düşme noktasına gelip, sonra tekrar bir hamle yapmak bence takım adına önemli bir şey. Bu galibiyet tüm Manisa camiasına hayırlı olsun. Aynı zamanda tüm basketbol ailesinin yeni yılını kutluyorum şimdiden. İnşallah yeni yılda da galibiyetlerimiz devam edecek. Türk rotasyonumuzda biraz eksikler vardı, onu tamamlamaya çalışıyoruz. Bazı yabancı oyuncular da değişiklikler yaptık. Çok kısa sürede, çok şey yapmamız gerekiyor.

Manisa BBSK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Aktaş, Manisa Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği Manisa BBSK‘yi 82-68’lik skorla rahat bir …