Güncel Haberler

Koç Aktaş, Türk Telekom Galibiyetinin Ardından Konuştu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 13. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği zirve ekiplerinden Türk Telekom’u 78-68’lik skorla geçerek önemli bir sürprize imza attı.

Karşılaşmanın ardından zafere imza atan Merkezefendi’nin başarılı koçu Zafer Aktaş açıklamalarda bulundu:

Bugün tüm takım ve seyircilerimizle beraber müthiş bir özveri ile maçı kazanmayı hakettiler, hepsini canı gönülden kutluyorum, özellikle Volkan koç, Eren koç ve Musa koçu performanslarından dolayı tebrik ediyorum. Yukatel Merkezefendi ailesi olarak son topa kadar savaşmaya, mücadele etmeye devam edeceğiz. Bizi desteklemeye gelen tüm seyircilerimize, yönetim kurulu üyelerimize ve her zaman yanımızda olan sponsorumuz Yukatel yönetim kurulu başkanı Yusuf beye teşekkürlerimi sunarım.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Jasikevicius ve Sertaç, Manisa Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 23. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko konuk ettiği Manisa BBSK‘yı 98-82’lik skorla güle oynaya geçti. …