Güncel Haberler

Monaco, Provence’yi Sahadan Sildi!

Fransa Betclic ELITE Pro A 15. hafta mcadelesinde AS Monaco, konuk olduğu zayıf rakibi Provence‘yi 53-97’lik skorla tam anlamıyla sahadan sildi.

Bu sonuçla Monaco derecesini 12-3 yaptı ve liderlik koltuğunda oturmaya devam etti. Provence ise 4-11 ile son sırada yer aldı.

Euroleague ekibinde Matthew Strazel 15 sayı, 3 ribaund, 7 asist ile öne çıkarken, Yakuba Ouattara 14 sayı, 3 ribaund, Mike James 13 sayı, 2 ribaund, Yoan Makoundou 13 sayı, 3 ribaund ve Adrien Moerman 10 sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Ev sahibi ekipte ise Milan Barbitch 13 sayı ile yegane çift haneli skor üretebilen isim olurken, Stephen Brown 9 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Dylan Affo Mama 7 sayı, 3 ribaund ile direnmeye çalışan diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Fransa All-Star’da Dünya Karması, Fransa Karması’nı Yendi (James MVP seçildi)

Paris’in ev sahipliğinde düzenlenen 2023 Fransa All-Star maçında Dünya Karması, Fransa Karması’nı 154-149’luk skorla yenmeyi …