Güncel Haberler

Koç Uğurata, Daçka Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 12. hafta mücadelesinde Beşiktaş Emlakjet konuk ettiği Darüşşafaka’yı 98-84’lük skorla yenmeyi başardı.

Karşılaşmanın ardından koç Kandemir’in ayrılığı sonrası geçici olarak takımın başında sahaya çıkan yardımcı koç Ömer Uğurata açıklamalarda bulundu:

Çok iyi bir takıma ve koça karşı önemli bir galibiyet aldık. Bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Maçın başında hazırladığımız hücum ve savunma düzenini oyuncularımız iyi bir şekilde uyguladılar, bunun sonucunda farkı açtık. Bizim için her maç çok önemli. Bizden desteklerini esirgemeyen Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim.

Beşiktaş JK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Merkezefendi, Telekom’u Farklı Geçerek Rahat Bir Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi …