Güncel Haberler

Koç Enak, Igokea Galibiyetini Değerlendirdi

FIBA Şampiyonlar Ligi D grubu son maçında temsilcimiz Bahçeşehir Koleji, konuk olduğu Igokea’yı 72-77’lik skorla yenmeyi başardı.

Karşılanın ardından koç Erhan Ernak açıklamalarda bulundu:

Buraya gelirken hedefimiz maçı kazanmaktı. İstediğimiz, planladığımız gibi bir basketbol oynayamadık çünkü Igokea çok iyi bir takım ve bize karşı çok iyi hazırlanmışlardı. Fakat üçüncü çeyrekte ritmimizi yakaladık ve oyun planımızı sahaya yansıttık ve hedefimize ulaştık.

Sezon başında hedefimiz şampiyonluktu fakat birçok sakatlık yaşadık. Langston Hall, Berkay Candan… Bizim için önemli iki oyuncu bugün kadroda yoktu. Aynı zamanda James Gist’in hastalığı vardı, bu yüzden sadece 10 dakika oynayabildi. Takım bir araya geldiğinde sonuna kadar gidebiliriz.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Hazırlık Maçı: Bahçeşehir, Oturu’ya Rağmen Merkezefendi Engeline Takılmadı

Hazırlık Maçları kapsamında Petkim’in ev sahipliği yaptığı Ege Cup turnuvasında Bahçeşehir Koleji, Oturu’nun etkili performansına …