Güncel Haberler

Alba, Ulm Deplasmanında Şov Yaptı!

Almanya easyCredit BBL 10. hafta mücadelesinde Alba Berlin konuk olduğu Ratiopharm Ulm‘u 83-110 gibi daikkat çekici bir skorla geçmeyi başardı.

Bu sonuçla Alba derecesini 9-1 yaptı ve 2. sırada yer aldı. Ulm ise 4-6 ile 11. sırada konumlandı.

Alba’da Luke Sikma 22 sayı, 5 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, Tim Schneider 17 sayı, 10 ribaund, 3 asist, Gabriel Procida 12 sayı, 4 ribaund, Jaleen Smith 12 sayı, 2 asist ve Johannes Thiemann 11 sayı, 6 ribaund, 2 asist ile galibiyeti geitren diğer isimler oldular.

Ulm cephesinde ise Yago Matheus 18 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile öne çıkarken, Josh Hawley 15 sayı, 4 ribaund, Juan Nunez 12 sayı, 3 ribaund, 5 asist ve Karim Jallow 10 sayı, 2 ribaund ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i …