Güncel Haberler

Petkim, İkinci Yarı Operasyonuyla Beşiktaş’ı Farklı Geçti

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 11. hafta mücadelesinde Aliağa Petkim Spor konuk ettiği Beşiktaş Emlakjet‘i ikinci yarı operasonuyla beraber 97-83 gibi farklı bir skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla Aliağa 5-6 ile 8. sıraya yükselirken, Beşiktaş ise 2-9 ile 15. sırada kaldı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ev sahibi ekipte Kenny Chery 29 sayı (5-7 3sayı), 3 ribaund, 3 asist, 3 top çalma ile yıldızlaşırken, Tai Webster 17 sayı, 5 ribaund, 5 asist, Omar Prewitt 18 sayı, 5 ribaund, 2 asist, Jeremy Simmons 13 sayı, 5 ribaund ve Peyton Aldridge 10 sayı, 7 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Siyah beyazlılarda ise David McCormack 17s ayı, 7 ribaund, Jordan Usher 16 sayı, Gediminas Orelik 13 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Jason Rich 12 sayı, 4 asist ve Okben Ulubay 10 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile direnmeye çalışan başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Merkezefendi, Telekom’u Farklı Geçerek Rahat Bir Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi …