Güncel Haberler

Koç Pistiolis, Büyükçekmece Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 11. hafta mücadelesinde Galatasaray NEF konuk olduğu Onvo Büyükçekmece’yi 63-67’lik skorla yenmeyi başarmıştı.

Karşılaşmanın ardından sarı kırmızılıların Yunan koçu Andreas Pistiolis açıklamalarda bulundu:

Sertliğin üst düzey olduğu heyecanlı bir maçtı. Bugün iyi basketbol oynamadık ancak iyi konsantre olduk ve sonunda galibiyeti istedik. Önemli olan buydu. Bu maçtan dersler çıkarmalıyız çünkü bizim açımızdan iyi bir oyun olmadı. Rakip bizi iyi savunmasıyla top kayıplarına zorlasa da sonunda maçı kazanacak yolu bulduk ve kazandık.

Galatasaray SK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Merkezefendi, Telekom’u Farklı Geçerek Rahat Bir Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi …