Güncel Haberler

Bahçeşehir, Son 5 Dakikada Vitesi Arttırıp Konyaspor’u Farklı Yendi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 11. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji konuk ettiği Ayos Konyaspor‘u son 5 dakikada vitesi arttırarak 90-77’lik skorla farklı geçmeyi başardı.

Bu sonuçla her iki takımın derecesi de 4-7 olarak eşitlenirken Bahçeşehir averajla 10. ve Konyaspor 9. sırada konumlandılar.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bahçeşehir’de Jerry Boutsiele 26 sayı, 8 ribaund, 2 asist ile yıldızlaşırken, Kartal Özmızrak 15 sayı, 4 asist, Yiğit Arslan 14 sayı, 8 ribaund, Jamar Smith 12 sayı, 6 asist ve Berkay Candan 10 sayı, 7 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Sulaimon ve Perez’den yoksun olan Konyaspor cephesinde ise Jarell Eddie 23 sayı, 10 ribaund, 2 asist ile double-double performansına imza atarken, Jordan Morgan 17 sayı, 8 ribaund, 4 asist, Matt Coleman 17 sayı, 8 ribaund, 2 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Demir, Tofaş Galibiyeti Sonrası Konuştu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Manisa BBSK konuk ettiği Tofaş’ı son nefeste …