Güncel Haberler

Milano, Rahat Galibiyetler Almaya Devam Ediyor

İtalya Lega Basket Serie A 10. hafta mücadelesinde Olimpia Milano konuk ettiği Reggio Emilia‘yı 81-63’lük skorla rahat bir şekilde geçti.

Bu sonuçla Milano derecesini 9-1 yaptı ve Bologna ile liderlik koltuğunu paylaştı. Reggio Emilia ise 2-8 ile 15. sırada düşme hattında yer almaya devam etti.

Milano’da Timothe Luwawu-Cabarrot 13 sayı, 4 ribaund, 2 asist, Giampaolo Ricci 12 sayı, 4 ribaund, Brandon Davies 11 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Billy Baron 10 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren isimler oldular.

Emilia cephesinde ise Michele Vitali 14 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Sacar Anim 13 sayı, 4 ribaund, 2 asist, Osvaldas Olisevicius 13 sayı, 6 ribaund, 3 asist ve Mikael Hopkins 10 sayı, 11 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Punter ve Arkadaşları, Milano’ya Fırsat Vermediler

Turkish Airlines Euroleague 13. hafta mücadelesinde Punter liderliğindeki Partizan konuk ettiği Olimpia Milano‘yu 82-69’luk skorla …