Güncel Haberler

Koç Itoudis, Real Madrid Maçı Öncesi Açıklamalarda Bulundu

Turkish Airlines Euroleague 11. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko, Ataşehir’de Real Madrid’i konuk edecek.

Karşılaşma öncesinde Fenerbahçe Beko‘nun başarılı koçu Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu:

Çok yetenekli ve aynı zamanda çok iyi bir teknik ekip tarafından yönetilen bir takımla karşılaşacağız. Real Madrid’in yüksek hedefleri var. Her pozisyonda üçer oyuncuya sahipler. Uzun, atletik ve çok yarışmacı bir takım. Onlarla rekabet edebilmeniz için her şeyinizi parkeye koyabilmelisiniz. Ruhunuzu, enerjiniz ve elinizde olan her şeyi parkeye yansıtmalısınız. Yarın dolu bir salonda oynayacağız ve tamamen bu mantaliteyle parkeye çıkmalıyız.

Fenerbahçe SK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Paris’in İlk Transferi Cavaliere Oldu

Turkish Airlines Euroleague‘in yeni ekibi Paris Basketball yazın ilk transferini açıkladı. Geride bıraktığımız sezon Strasbourg …