Güncel Haberler

Valencia, Malaga Karşısında Dağıldı!

İspanya Liga Endesa 9. hafta mücadelesinde Valencia, konuk ettiği Unicaja Malaga karşısında 67-83’lük skorla kaybederek tam anlamıyla dağıldı.

Bu sonuçla Malaga derecesini 6 galibiyet-3 mağlubiyet yaparak 5. sırada yer alırken, Yarasalar ise yollarına 4 galibiyet-5 mağlubiyetlik dereceleri ile 12. sırada devam ettiler.

Misafir takımda Tyler Kalinoski 14 sayı, 2 ribaund, Tyson Carter 14 sayı, Jonathan Barreiro 9 sayı, 7 ribaund ve Kendrick Perry 9 sayı, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler oldular.

Ev sahibi ekipte ise Bojan Dubljevic 14 sayı, 5 ribaund, 2 asist, Chris Jones 13 sayı, 3 ribaund, 4 asist ve Xavi Lopez-Arostegui 12 sayı, 6 ribaund ile direnmeye çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Real Madrid, Murcia Engelini Rahat Geçti

İspanya Liga Endesa 5. hafta mücadelesinde Real Madrid konuk ettiği UCAM Murcia‘yı 106-92 gibi net …