Güncel Haberler

RESMİ: Türk Telekom’un Rakiplerinden Paris’e Porto Rikolu Şutör Takviyesi

7DAYS EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan Fransa Betclic ELITE Pro A ekibi Paris Basketball kadrosunu Porto Rikolu bir şutör ile güçlendirdi.

Son olarak G-League ekiplerinden Mexico City Capitanes formasını giyen Alfonso Plummer ile sezon sonuna kadar anlaştıklarını duyurdular.

1.85 metre boyunda olan 25 yaşındaki Porto Rikolu guard, NCAA’de Illinois’den mezun olduktan sonra G-League’de 3 maça çıkmış ve ortalama 17.7 dakika süre alırken 10.0 sayı, yüzde 43.8 3sayı, 2.0 ribaund ile katkı vermişti.

Plummer, NCAA kariyerine Arizona Western’de başlamış sonrasında da Utah’da ikişer sezon forma giymişti ve ardından 5. sezonunda Ilinois formasıyla mezun olmuştu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Granca, Kanat Rotasyonuna Gegic’i Ekledi

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan son şampiyon Gran Canaria kanat …