Güncel Haberler

Milano, Verona’ya Potayı Göstermedi

İtalya Lega Basket Serie A 5. hafta mücadelesinde Olimpia Milano konuk ettiği Verona‘ya potayı göstermedi ve 78-54’lük skorla rahat bir galibiyet elde etti.

Bu sonuçla Milano 4. galibiyetine ulaştı ve 3. sırada yer aldı. Verona ise 1 galibiyette kaldı ve son sıralardan kurtulamadı.

Milano’da Nicolo Melli 13 sayı, 9 ribaund, 2 asist, Giampaolo Ricci 13 sayı, 3 ribaund, DeShaun Thomas 13 sayı, 5 ribaund, Billy Baron 9 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve Brandon Davies 9 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler oldular.

Misafir ekipte ise Karvel Anderson 10 sayı, Taylor Smith 9 sayı, 5 ribaund, Matteo Imbro 8 sayı, 2 ribaund, 4 asist ve Xavier Johnson 8 sayı, 9 ribaund ile direnmeye çalışan başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Milano, Kızıl Yıldız’ı Yenerek Çıkışını Sürdürdü

Turkish Airlines Euroleague 23. hafta mücadelesinde Olimpia Milano konuk ettiği Kızıl Yıldız‘ı 74-68’lik skorla geçerek çıkışını sürdürdü. Bu sonuçla Milano derecesini 8-15 yaparak son sıradan kurtuldu ve 17. sırada yer aldı. Sırp ekibi isi 10-13 ile 13. sırada yer aldı. MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. Milano’da Billy Baron 15 sayı, 2 ribaund, 2 asist, 2 top çalma ile öne çıkarken, Devon Hall 14 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Brandon Davies 10 sayı, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular. Sırbistan ekibinde ise Ben Bentil 17 sayı, 7 ribaund ile maçın en skorer ismi olurken, Luca Vildoza 11 sayı, …