Güncel Haberler

Baskonia,Bilbao Deplasmanında Rahat Kazandı

İspanya Liga Endesa 6. hafta mücadelesinde Cazoo Baskonia konuk olduğu Bilbao‘yu zorlanmadan 70-81’lik skorla yenmeyi başardı.

Bu sonuçla Baskonia 4. galibiyetine ulaşırken, Bilbao ise 3 galibiyette kaldı.

Baskonia’da Matt Costello 15 sayı, 3 ribaund, Vanja Marinkovic 14 sayı, 3 ribaund, Darius Thompson 14 sayı, 3 ribaund, 9 asist ve Daulton Hommes 12 sayı, 2 ribaund ile galibiyetin mimarları oldular.

Bilbao cephesinde ise Xavi Rabaseda 14 sayı, Ludde Hakanson 12 sayı, 3 ribaund, 6 asist ve Jeff Whithey 9 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2023-24 İspanya Liga Endesa MVP’si Campazzo Seçildi

Real Madrid‘in Arjantinli yıldızı Facundo Campazzo, Süper Kupa ve İspanya Kupası’nda MVP seçilmesinin ardından taraftarlar, …