Güncel Haberler

Koç Gençoğlu, Gaziantep Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Ayos Konyaspor konuk ettiği Gaziantep’i son nefeste 78-76’lık skorla kazanmayı başarmıştı.

Karşılaşmanın ardından koç Engin Gençoğlu açıklamalarda bulundu:

İki farklı Konyaspor vardı. İlk devre bütün planlarımızı uyguladık. Devre arasında oyuncularımı uyarmıştım, hiç tabelaya bakıp 20 farkla öndeyiz gibi düşünmeyin diye. Gaziantep tehlikeli ve güçlü bir takım. Dediklerim doğru da çıktı neticede yakaladılar ve öne de geçtiler. Biz 36.5 dakika maçı önde götürdük. Basit hatalar yaptık, kendi evimizde bu hataları yapmamamız lazım. Kazandığımız için mutluyuz ama ikinci yarıdaki performanstan ötürü mutsuzum.
Onlardan bir reaksiyon bekliyorduk. Şut sokarak ve beş kısaya dönerek bizi oyun sisteminin dışına ittiler. Cevap verebildiğimiz için mutluyum.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Merkezefendi, Telekom’u Farklı Geçerek Rahat Bir Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi …