Güncel Haberler

Alba, Hamburg Engelini Son Nefeste Geçebildi

Almanya easyCredit BBL açılış haftası maçında son şampiyon Alba Berlin konuk ettiği Hamburg Towers karşısında zorlansa da 81-78’lik skorla kazanmayı bildi.

Alba cephesinde Luke Sikma 16 sayı, 6 ribaund, 7 asist ile yıldızlaşırken, Louis Olinde 14 sayı, 4 ribaund, Jaleen Smith 14 sayı, 4 ribaund, 6 asist ve Tim Schneider 12 sayı, 2 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Hamburg cephesinde ise Yoeli Childs 18 sayı, 7 ribaund ile maçın en skorer ismi olurken, Kendale McCullum 15 sayı, 3 ribaund, 7 asist, James Woodard 12 sayı ve Marvin Clark 10 sayı, 3 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Alba, Crailsheim Engelini Rahat Geçti

Almanya easyCredit BBL 2. hafta mücadelesinde Alba Berlin konuk ettiği Crailsheim Merlins‘i 110-75’lik skorla geçmeyi …