Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Baskonia, Bilbao Engelini Zor Geçti

Hazırlık Maçları kapsamında Cazoo Baskonia, rakibi Surne Bilbao karşısında beklenenden fazla zorlandı ama 91-87’lik skorla kazanmayı bildi.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 12-24
  2. çeyrek: 27-15
  3. çeyrek: 34-28
  4. çeyrek: 18-20

Baskonia’da Daulton Hommes 18 sayı ile yıldızlaşırken, Rokas Giedraitis 13 sayı, Steven Enoch 11 sayı, Matt Costello 13 sayı ve Maik Kotsar 12 sayı ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Bilbao cephesinde ise Denzel Andersson 18 sayı, Adam Smith 15 sayı, Jeff Withey 11 sayı ve Francisco Alonso 12 sayı lie direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Barça, Baskonia’nın Sürpriz Yapmasına İzin Vermedi

Turkish Airlines Euroleague 19. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk ettiği Baskonia karşısında 89-85’lik skorla kazanarak …