Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Partizan, İspanya’da Fuenlabrada’ya Farklı Yenildi

Hazırlık Maçları kapsamında Euroleague’in yeni takımlarından biri olan Partizan, konuk olduğu Liga Endesa temsilcisi Fuenlabrada‘ya 98-84’lük skorla farklı kaybetti.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 26-22
  2. çeyrek: 48-45
  3. çeyrek: 77-64
  4. çeyrek: 98-84

İspanyol ekibinde Clevin Hannah 18 sayı ile galibiyetin başmimarı olurken, Viny Okou 14 sayı, Jovan Novak 13 sayı, Bassala Bagayoko 11 sayı, Jeremy Senglin 10 sayı, Lassan Kromah 10 sayı ile ona destek olan diğer isimlerdi.

Partizan cephesinde ise Kevin Punter 19 sayı ile maçın en skorer ismi olurken, Danilo Andjusic 14 sayı, Dante Exum 13 sayı, Zach LeDay 10 sayı ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Monaco, Partizan’ı Farklı Geçti

Turkish Airlines Euroleague 24. hafta mücadelesinde AS Monaco konuk ettiği Partizan‘ı 85-70’lik skorla geçmeyi bildi. …