Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Milano, Konuk Ettiği Cantu’yu Farklı Geçti

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Olimpia Milano, ilk hazırlık maçında konuk ettiği Cantu‘yu 95-79’luk skorla farklı geçti.

  1. çeyrek: 31-23
  2. çeyrek: 24-17
  3. çeyrek: 17-14
  4. çeyrek: 26-22

NBA takımlarından San Antonio Spurs’ün başantrenörü koç Popovich’in de izlediği karşılaşmada İtalya Lega Basket Serie A şampiyonu Milano’da yeni transferlerden Brandon Davies 21 sayı ile en skorer isim olurken, Shavon Shields da 15 sayı ile diğer çift haneli skor üreten oyuncuydu.

Koç Sachetti yönetimindeki Cantu cephesinde ise Roko Rogić 21 sayı ile öne çıkarken, Stefan Nikolić 13 sayı, Dario Hunt 12 sayı ve Francesco Stefanelli 10 sayı ile direnmeye çalışan diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Milano’yu Kendi Silahı ile Vurdu

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız konuk olduğu Olimpia Milano‘yu kendi silahı ile …