2021-22 Euroleague Fantasy Challenge Play-Off Dördüncü Maçlar

Turkish Airlines Euroleague‘de normal sezonu geride bıraktık ve artık play-off heyecanı başladı.

Ben de sizler için Euroleague Fantasy Challenge takımımda play-off’un dördüncü maçları için yaptığım güncellemeleri paylaşayım istedim. Keyifli okumalar.

Takımımıza yeni eklenen isimler:

  • Tibor Pleiss (Anadolu Efes): Alman kule bu sezon koç Ataman’ın her zaman en güvendiği kozlarından biriydi ve serinin kırılma maçında, yani 3. ve aynı zamanda Sinan Erdem’deki ilk maçta da koçun güvenini boşa çıkarmadı. Tecrübeli pivot 17 sayı, 5 ribaund, 2 asist, 2 top çalma ile komple bir performans sergileyerek galibiyet bonusu ile beraber 23.1 puan getirdi. Bu maçta da yine Melli ve Mitoglou yokken ondan 15-20 puan arası bir katkı geleceğini tahmin ediyorum.
  • Augustine Rubit (FC Bayern Munich): Koç Trinchieri’nin sisteminde en çok parlayan, en çok gelişim gösteren oyunculardan biriydi Amerikalı uzun. Play-off sahnesinde de bu momentumunu sürdürdü ve her ne kadar takımını Audi Dome’da galibiyete taşıyamamış olsa da direnişin başrolündeydi yine. Savunmada Mirotic’i durduramadı ama 14 sayı, 8 ribaund, 3 asist ile komple istatistik kağıdının her yerini doldurdu ve 27 puan getidi. Bu maçta da en az 20 puanlık bir katkı bekliyorum ondan.

Takımımızın yeni görünümü:

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.