Güncel Haberler

Milano, Sassari Deplasmanından Çıkamadı!

İtalya Lega Basket Serie A 25. hafta mücadelesinde Olimpia Milano konuk olduğu Sassari karşısında 92-90’lik skorla yenilerek liderlik yarışında önemli bir yara aldı.

Bu sonuçla Sassari 12. galibiyetine ulaştı ve 4. sırada yer aldı. Milano ise 19 galibiyette kalarak 2. sırada konumlandı, liderlik koltuğunu Virtus Bologna’ya kaptırdı.

Ev sahibi ekipte David Logan 25 sayı, 8-15 3sayı, 3 ribaund ile yıldızlaşırken, Miro Bilan 21 sayı, 8 ribaund, 3 asist, Eimantas Bendzius 17 sayı, 5-8 3sayı, 9 ribaund, 5 asist ve Gerald Robinson 12 sayı, 2 ribaund, 6 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Milano cephesinde ise Ben Bentil 22 sayı, 4 ribaund ile öne çıkarken, Malcolm Delaney 18 sayı, 2 ribaund, 4 asist, Devon Hall 13 sayı, 3 ribaund, 4 asist ve Shavon Shields 13 sayı, 7 ribaund, 3 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Milano’yu Kendi Silahı ile Vurdu

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız konuk olduğu Olimpia Milano‘yu kendi silahı ile …