Güncel Haberler

Cleveland, Zayıf Rakibi Detroit Karşısında Zorlandı (Cedi 16 sayı)

NBA Doğu Konferansı play-off ekiplerinden Cleveland Cavaliers konuk ettiği zayıf rakibi Detroit Pistons karşısında beklenenden fazla zorlansa da 109-113’lük skorla kazanmayı bildi.

İki takım da 71. maçlarını geride bırakırlarken Cavs 41. galibiyetine ulaştı ve Pistons 19 galibiyette kaldı.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Cavs’da Darius Garland 24 sayı, 12 asist ile öne çıkarken, Evan Mobley 12 sayı, 11 ribaund, 6 asist, Lamar Stevens 15 sayı, 5 ribaund ve Kevin Love 14 sayı, 10 ribaund, 2 asist ile katkı verdiler. Milli oyuncumuz Cedi Osman ise 2 maç aranın ardından kenardan gelerek 20 dakika süre aldı ve 2-4 3sayı, 5-8 2sayı isabetleriyle 16 sayı üretip istatistiklerine 5 ribaund, 2 asist, 1 top çalma eklemeyi başardı.

Pistons cephesinde ise Jerami Grant 40 sayı, 7-9 3sayı, 2 ribaund ile yıldızlaşırken, Saddiq Bey 20 sayı, 6 ribaund, 3 asist, 3 top çalma ve Cade Cunningham 15 sayı, 6 ribaund, 10 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Dallas, Evinde Boston’u Yenip Seriye Tutundu

NBA final serisi 4. maçında Dallas Mavericks konuk ettiği Boston Celtics‘i 122-84 gibi farklı bir …