Güncel Haberler

Asvel, Zorlansa da Provence’e Takılmadı

Fransa Betclic ELITE Pro A 23. hafta mücadelesinde Euroleague ekiplerinden LDLC Asvel Villeurbanne konuk ettiği Provence karşısında beklenenden fazla zorlansa da 84-80’lik skorla kazanmayı bildi.

Asvel’de Chris Jones 16 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile öne çıkarken, William Howard 14 sayı, 4-5 3sayı, 4 ribaund ve Elie Okobo 12 sayı ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Provence cephesinde ise Deishuan Booker 23 sayı, 3-3 3sayı, 2 ribaund, Lasan Kromah 16 sayı, 2 ribaund, 4 asist, Bodian Massa 12 sayı, 8 ribaund, Edouard Choquet 10 sayı, 3 asist ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Asvel, Roanne Karşısında Zorlandı

Fransa Betclic ELITE Pro A 8. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne konuk ettiği Roanne karşısında …