Güncel Haberler

Phiadelphia, Zayıf Orlando’yu Uzatma Sonunda Geçebildi (Furkan süre almadı)

NBA Doğu Konferansı’nın iddialı takımlarından Philadelphia 76ers konuk olduğu son sırada bulunan zayıf rakibi Orlando Magic karşısında beklenenden çok fazla zorlandı ama uzatma sonunda 116-114’lük skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Sixers 66. maçında 41. kez kazanırken Magic ise 69. maçının ardından 18 galibiyette kaldı.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Sixers’da Joel Embiid 35 sayı, 16 ribaund, 7 asist ile yıldızlaşırken, James Harden 26 sayı, 3-11 3sayı, 6 ribaund, 6 asist, 3 top çalma ve Tobias Harris 26 sayı, 9 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular. Milli oyuncumuz Furkan Korkmaz ise kadroda bulunmasına rağmen süre almadı.

Magic cephesinde ise Wendell Carter 23 sayı, 12 ribaund, 2 asist, 3 blok ile öne çıkarjen, Cole Anthony 19 sayı, 8 ribaund, 3 asist ve Chuma Okeke 13 sayı, 3 ribaund ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Clippers, San Antonio Deplasmanında Farklı Kazandı (Cedi 17 sayı)

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Clippers konuk olduğu San Antonio Spurs‘u 124-99 gibi net …