Güncel Haberler

Taylor Liderliğindeki Kaf-Kaf, Yalova’dan Galibiyetle Döndü

ING Basketbol Süper Ligi 21. hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka konuk olduğu Semt77 Yalovaspor‘u Taylor liderliğinde 80-87’lik skorla yenmeyi başardı.

Bu sonuçla Kaf-Kaf 14 galibiyete ulaştı ve 1 maç eksiğiyle 3. sırada yer aldı. Yalovaspor ise 6 galibiyette kaldı ve 12. sırada yer aldı.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Karşıyaka’da Tony Taylor 18 sayı, 3 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, Berkan Durmaz 14 sayı, 3-4 3sayı, 3 ribaund, Bonzie Colson 13 sayı, 3-5 3sayı, 4 ribaund, Can Korkmaz 12 sayı, 3-6 3sayı, 3 ribaund, 2 asist, Amath M’Baye 12 sayı, 3 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Yalovaspor cephesinde ise C.J. Williams 22 sayı, 3-7 3sayı ile öne çıkarken, Roberto Gallinat 17 sayı, 3-7 3sayı, 5 ribaund, Marcus Lee 12 sayı, 8 ribaund, 4 asist, 3 blok ve Luka Rupnik 10 sayı, 2 ribaund, 16 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Fenerbahçe, Yiğit Hamza’yı Transfer Etti (Çifte lisansa sahip olacak)

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi finalisti Fenerbahçe Beko, kadrosuna genç bir forvet ekledi. Kulüpten yapılan …