Güncel Haberler

Koç Güney, Merkezefendi Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

ING Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Semt77 Yalovaspor konuk ettiği Yukatel Merkezefendi Belediyesi’ni 82-77’lik skorla yenmeyi başarmıştı.

Karşılaşmanın ardından Yalovaspor’un koçu Gökhan Güney açıklamalarda bulundu:

Kendi sahamızda kazanmamız gereken, çok önemli bir maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Taraftarımıza da böyle bir atmosferde galibiyet mutluluğunu tattırabildiğimiz için çok mutluyuz. İki takımın da alt sıralardan kurtulabilmek adına hedef maçlarından biriydi. Zaman zaman tabi stresi yüksek bir maçtı, iki takım oyuncuları da çok stresliydi. Müdafaada çok istekliydik. Özellikle ilk yarıda çok istekliydik ve sahaya yansıtmak istediğimiz her şeyi yansıttık. O yüzden çok mutluyum. Oyuncu kardeşlerimi, teknik ekibimi ve bize sezonun başından beri sonuna kadar destek olan seyircimize, Yalova halkına çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu mücadelemizi sezon sonuna kadar devam ettirerek ligi bitirebildiğimiz en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Bizim ilk önceliğimiz Yalova halkına yakışır şekilde mücadele eden bir takım. Bundan sonra da bütün maçlara hangi rakip olduğu önemli olmadan kazanmak için çıkacağız.

Tivibu Spor

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Merkezefendi, Telekom’u Farklı Geçerek Rahat Bir Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi …