Güncel Haberler

NBA All-Star Oylaması 3. Turunda Lebron Zirveye Yerleşti

2022 NBA All-Star taraftar oylamasının 3. turunda LeBron James, Stephen Curry’yi geride bırakarak 6 milyon 800 bin oyla en fazla oy alan oyuncu oldu.

Cleveland’ın ev sahipliğinde düzenlenecek 2022 NBA All-Star’da taraftar oylamasının 3. tur sonuçları açıklandı. NBA’den yapılan açıklamada, Los Angeles Lakers‘ın süperstarı LeBron James’in en çok oy alan oyuncu olduğu belirtildi.

2.tur oylamasında 4 milyon 463 bin 426 oyla ilk sırada yer alan Stephen Curry, 3. tur sonuçlarına göre oyunu 6 milyon 19 bin 418’e yükseltti. Önceki turda 4 milyon 386 bin 392 oy alan LeBron James ise 6 milyon 827 bin 449 oyla liderliği Stephen Curry’den devraldı.

Doğu Konferansı’nda Kevin Durant ve DeMar DeRozan ilk sıradaki yerlerini korumayı başardı. 3. tur oylarına göre Durant, 5 milyon 496 bin 513, DeRozan ise 4 milyon 121 bin 34 oy aldı.

OYLAMA YARIN SONA ERİYOR

NBA’de taraftar oylaması yarın sona eriyor. All-Star takımlarının ilk 5’leri ve takım kaptanları ise 27 Ocak’ta belli olacak. Kaptanların belli olmasının ardından 10 Şubat’ta takım seçimleri yapılacak ve 18-20 Şubat tarihleri arasında 2022 NBA All-Star, Cleveland Cavaliers’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Resim

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Wolves, Deplasmanda Dallas’ı Yenip Süpürülmekten Kurtuldu

NBA Batı Konferansı final serisi 4. maçında Minnesota Timberwolves deplasmanda Dallas Mavericks‘i 100-105’lik skorla geçerek …