Güncel Haberler

NBA All-Star Oylamasında 2. Sonuçlar Geldi

NBA All-Star haftasına yaklaştığımız bu günlerde oylama heyecanı da artıyor.

Cleveland’da düzenlenecek olan 2022 NBA All-Star organizasyonu kapsamındaki Doğu ve Batı arasındaki karşılaşmada yer alacak oyuncuların belirleneceği taraftar oylamasında 2. sonuçlar da geldi.

Şuana kadar toplanan oylara göre taraftarların organizasyonda en çok görmek istediği isim 4 milyon 463 bin 426 oyla Golden State Warriors‘un süper yıldızı Stephen Curry oldu. Los Angeles Lakers‘ın tecrübeli yıldızı Lebron James ise 4 milyon 386 bin 392 oyla onu takip eden isim konumunda.

Doğu ve Batı konferanslarının en çok oy isimlerine ise aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz:

Resim

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Wolves, Deplasmanda Dallas’ı Yenip Süpürülmekten Kurtuldu

NBA Batı Konferansı final serisi 4. maçında Minnesota Timberwolves deplasmanda Dallas Mavericks‘i 100-105’lik skorla geçerek …